Philips BSN100K302-A2-ITS 100W HID Semi-Parallel Ballast
Philips HID-Basic Semi-parallel BSN 100 K302-A2-ITS Ballast
This is a Product image
Quick Find: 44642
Part No: BSN100K302-A2-ITS
Quick Find: 44642
Part No: BSN100K302-A2-ITS
Control Gear Type
Switch Start/Magnetic
Height
52 mm
Length
123 mm
Manufacturer
Philips
No. Of Lamps
Single (1x)
Wattage
100 W
Width
61 mm
Product Overview
Philips BSN100K302-A2-ITS 100W HID Semi-Parallel Ballast from Philips
Model: 74086600
Technical Specifications
Control Gear Type Switch Start/Magnetic
Accessory Type Ballast
Wattage 100 W
Manufacturer Philips
Dimming? Non-Dimmable
No. Of Lamps Single (1x)
Height 52 mm
Length 123 mm
Type Control Gear
Width 61 mm