Philips 100W BSN100L33-A2-TS Heavy Duty Semi-Parallel HID Ballast
Philips HID-HeavyDuty semi-parallel BSN 100 L33-A2-TS Ballast
This is a Product image
Quick Find: 44655
Part No: BSN100L33-A2-TS
Quick Find: 44655
Part No: BSN100L33-A2-TS
Control Gear Type
Switch Start/Magnetic
Height
53 mm
Length
123 mm
Manufacturer
Philips
No. Of Lamps
Single (1x)
Wattage
100 W
Width
65 mm
Product Overview
Philips 100W BSN100L33-A2-TS Heavy Duty Semi-Parallel HID Ballast from Philips
Model: 74094100
Technical Specifications
Control Gear Type Switch Start/Magnetic
Accessory Type Ballast
Wattage 100 W
Manufacturer Philips
Dimming? Non-Dimmable
No. Of Lamps Single (1x)
Height 53 mm
Length 123 mm
Type Control Gear
Width 65 mm