Philips 150W BSN150L33-A2-TS Heavy Duty Semi-Parallel HID Ballast
Philips HID-HeavyDuty semi-parallel BSN 150 L33-A2-TS Ballast
This is a Product image
Quick Find: 44656
Part No: BSN150L33-A2-TS
Quick Find: 44656
Part No: BSN150L33-A2-TS
Height
66 mm
Length
126 mm
Manufacturer
Philips
No. Of Lamps
Single (1x)
Wattage
150 W
Width
81 mm
Product Overview
Philips 150W BSN150L33-A2-TS Heavy Duty Semi-Parallel HID Ballast from Philips
Model: 74100900
Accessory Type Ballast
Wattage 150 W
Manufacturer Philips
Dimming? Non-Dimmable
No. Of Lamps Single (1x)
Height 66 mm
Length 126 mm
Type Control Gear
Width 81 mm