Philips BSN70 L34-TS 70W Heavy Duty Semi-Parallel HID Ballast
Philips HID-HeavyDuty semi-parallel BSN 70 L34-TS Ballast
This is a Product image
Quick Find: 44653
Part No: BSN70L34-TS
Quick Find: 44653
Part No: BSN70L34-TS
Accessory Type
Ballast
Compatible Lamp Type
SON
Height
53 mm
Length
118 mm
Manufacturer
Philips
No. Of Lamps
Single (1x)
Wattage
70 W
Width
65 mm
Product Overview
Philips BSN70 L34-TS 70W Heavy Duty Semi-Parallel HID Ballast from Philips
Model: 05970331
Accessory Type Ballast
Wattage 70 W
Manufacturer Philips
Dimming? Non-Dimmable
No. Of Lamps Single (1x)
Height 53 mm
Length 118 mm
Type Control Gear
Width 65 mm